جستجو برای:   جستجو در:  
موارد يافته شده : 9 - صفحه 1 از 1   ::: صفحه جاری :   1

طبق یک تئوری، افزایش بافت چربی منجر به آزاد سازی پروتئین هایی می شود که سیستم ایمنی را سرکوب می کند و التهاب را افزایش می دهد که این دو عامل در پیشرفت سرطان موثرند.


1390 / 06 / 02


بله. البته چاقی در هر سنی دیده می شود  اما با افزایش سن ارتباط نزدیک دارد زیرا از یک سو متابولیسم بدن کاهش می یابد و از سوی دیگر تحرک فرد کمتر می شود. در ضمن چاقی در زنان نسبت به مردان شایع تر است و هورمون های زنانه در ایجاد آن نقش دارند.


1390 / 06 / 02


راه های پیشنهادی برای کنترل قند خون در دیابت بارداری شامل برنامه غذایی مناسب، محدودیت در مصرف شیرینی ها، افزایش تعداد وعده های غذایی، مصرف میوه، سبزی، غلات کامل، حبوبات و فعالیت های بدنی است.


1390 / 06 / 02


دیابت بارداری نوعی دیابت است که به طور ناگهانی طی دوران بارداری بروز می کند و می تواند به جنین آسیب وارد کند . تغییرات هورمونی و افزایش وزن طی این دوران منجر به ایجاد تغییر در ساخت انسولین می شود و بدن انرژی لازم از مواد غذایی مصرفی را بدست نمی آورد.


1390 / 06 / 02


چاقی، رزیم غذایی نامناسب، فعالیت بدنی ناکافی، فشارخون بالا و دیابت زمینه ساز افزایش سطح کلسترول خون هستند.


1390 / 06 / 02


بله! برخی مکمل ها حاوی ترکیباتی هستند که اشتهای کاذب به غذا را سرکوب می کنند. اسلیم می یکی از این مکمل ها است که با مجوز وزارت بهداشت وارد کشور می شود.


1390 / 06 / 02


برای کاهش خطر ابتلا به سندرم متابولیک رعایت یک رژیم غنی از میوه، سبزی، ماهی، غلات کامل سبوس دار و کاهش مصرف چربی، نمک و گوشت قرمز پیشنهاد می شود.


1390 / 06 / 02


سندرم متابولیک مجموعه ای از شرایط شامل فشارخون بالا، افزایش سطح انسولین خون، افزایش میزان چربی شکمی (چاقی) و افزایش سطح تری گلیسرید و کاهش HDLخون است و عواملی چون سن، نژاد، چاقی و سابقه ابتلا به دیابت، بیماری های قلبی عروقی، فشارخون بالا و سندرم تخمدان پلی کیستیک خطر ابتلا به آن را افزایش می دهد.


1390 / 06 / 02


بله. افزایش وزن در ارتباط نزدیک با بروز کبد چرب است و رعایت یک رژیم غذایی متعادل برای کاهش وزن در کنترل بیماری موثر است. به علاوه رژیم غذایی غنی از سبزی، میوه، ماهی و محدود کردن مصرف چربی اشباع و الکل در کنترل کبدچرب می تواند تاثیر گذار باشد. استفاده از مکمل لیور ساپورت نیز می تواند در کمک به جلوگیری یا درمان بیماری های کبدی موثر باشد.


1390 / 03 / 11

  ارسال سوال:

نام:


ایمیل:
   

سوال:
 

 
 
طراحی وب سایت : بازاریابی درون گرا -StartSite