کاهش اشتها و وزن

با ترکیبات 

گیاهی و طبیعی

اسلیم می (Slim Me)

Slim Me  مکملی رژیمی برای کنترل اشتها و کاهش وزن است.

این مکمل گیاهی ترکیبی است از گیاهان guarana ،garcinia cambogia ،green tea ،rhodiola rosea ،bioperine و فلز chromium.

Guarana گیاهی است از تیره افرا با برگ های پهن و گل های خوشه ای که بومی آمریکای جنوبی، حوزه رودخانه آمازون که خصوصا در برزیل مصرف دارویی فراوانی دارد. میوه این گیاه به اندازه دانه های قهوه بوده و بیش از دو برابر قهوه کافئین دارد. این میوه علاوه بر سرکوب اشتها باعث کاهش حجم چربی ذخیره شده در سلول های چربی و افزایش سوختن چربی می شود.

Gaicinia Cambogia گیاهی است بومی هندوستان و جنوب شرقی آسیا با میوهای زرد رنگ تخم مرغی شکل. میوه این گیاه سرکوب کننده اشتها است و به طور موثری در کاهش چاقی، تجمع چربی شکمی و غلظت چربی خون و کبد موثر است.

Green tea یا چای سبز از گیاه چای با روش خاصی تهیه می شود. این گیاه بومی چین بوده ولی امروزه در بسیاری از نقاط جهان کشت می شود و حاوی کافئین، تئوبرومین و پلی فنل هایی از جمله catechin است که ضد سرطان و آنتی‌اکسیدان بوده و به کاهش وزن و حفظ آن کمک می کند. کافئین موجود در چای سبز باعث کاهش BMI (شاخص حجم توده بدن)، وزن و دور کمر می شود. دانشمندان معتقدند که خاصیت آنتی‌اکسیدانی چای سبز از آنتی اکسیدان های معروفی چون ویتامین‌های  C و E بسیار قوی تر است.

Rhodiola rosea کیاهی است که در ارتفاعات سردسیر بسیاری از نقاط جهان مشاهده می شود. مصرف خوراکی گل های این گیاه  با افزایش متابولیسم و سوزاندن چربی به کاهش وزن کمک می کند.

 Bioperineیا فلفل سیاه گیاه بومی هندوستان است که امروزه در بسیاری از مناطق حاره پرورش داده می شود. قطر دانه های رسیده و خشک شده آن به 5 میلیمتر می رسد و رنگ آن پس از رسیدن کامل به قرمز تیره تبدیل می شود. فلفل سیاه از دیرباز جهت طعم و خواص دارویی آن در هندوستان به صورتی گسترده مصرف می شده است. عصاره میوه این گیاه باعث افزایش فعالیت ترموژنیک طبیعی بدن می شود.

Chromium فلزی است که در بدن عامل مهم متابولیسم کربوهیدرات و فرایند تبدیل غذا به گلوکز است و کمبود آن منجر به افزایش بافت چربی می شود.

توصیه می شود از این فرآورده صبح و عصر، هر بار یک عدد و یا طبق دستور پزشک استفاده شود.

با توجه به استفاده از فلفل سیاه در این مکمل بهتراست افراد مبتلا به زخم های گوارشی یا کسانی که جراحی شکم انجام داده اند، از آن استفاده نکنند. به علاوه از آنجایی که  Rhodiola rosea موجود در این مکمل آنزیم منوآمینواکسیداز را مهار می کند، باید مصرف مواد غذایی حاوی تیرامین مانند غذاهای تخمیری و فراوری شده (سوسیس، کالباس، ماهی های کنسرو شده، پنیرهای کهنه و ...) را  محدود کرد.

نحوه عرضه: 60 کپسول

ساخت آمریکا

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 
 
طراحی وب سایت : بازاریابی درون گرا -StartSite