معرفی لیوار

شرکت دارویی- بهداشتی لیوار در خرداد ماه 1383 با همراهی گروهی از مدیران صاحب تجربه در بخش های مختلف صنعت دارو، در تهران پدید آمد.

لیوار به عنوان یک تشکل جوان در مدت زمان کوتاهی توانست با استفاده بهینه از شایستگی‌‌های فنی، تجاری و مالی همراهان خود به مجموعه‌ای حرفه‌ای و توانا تبدیل شود و شمار اقلام دارویی و بهداشتی وارداتی خود را از کشورهای آمریکا، کانادا، سوئیس و اسپانیا به بیش از 100 برساند. این محصولات شامل گروه های زیر می باشد:

- مکمل های رژیمی- غذایی با برند Natural World از کشور آمریکا

- مکمل های رژیمی- غذایی با برند Nutri Century از کشور کانادا

- محصولات بهداشت پوست با برند Swiss Nature از کشور سوئیس

- محصولات بهداشت فردی بانوان و آقایان با برند Body Natur از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت چشم با برند Disop از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت دهان و دندان با برند Kin از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت پا با برند Body Natur از کشور اسپانیا

- محصولات بهداشت پوست و مو با برند Interapothek از کشور اسپانیا

در فرآیند انتخاب همکاران خارجی و محصولات، واحدهای تحقیق و توسعه، بازاریابی و تحقیقات بازاریابی شرکت کلیه جوانب مختلف مانند رعایت استانداردهای روز جهانی، کاربرد تکنولوژی مدرن در طراحی و تولید، کیفیت مواد اولیه مصرفی و محصول نهایی، کاربرد و اثربخشی محصول را کاملا بررسی و مورد توجه قرار داده، مناسب ترین گزینه ها را انتخاب نمودند.

همگام با افزایش تعداد محصولات، و برای ارتباط نزدیک تر با مخاطبین خود و ارائه خدمات سریع تر و کارآمدتر، مدیران لیوار تصمیم گرفتند شرکت پخش انحصاری، تخصصی و سراسری دارویی- بهداشتی لیوار را تاسیس و راه اندازی نمایند. از آذر ماه سال 1386 و پس از تاسیس این شرکت و شعب آن، با همکاری نمایندگان مجرب، لیوار طبق رسالت خویش محصولات خود را در اقصی نقاط ایران در داروخانه های معتبر توزیع و در دسترس همگان قرار داده است.       

با گذز از این مرحله، لیوار راه اندازی واحد تولیدی  مجهز به مدرن ترین تکنولوژی جهانی را در دستور کار قرار داد. با اهتمام شبانه روزی کلیه همکاران، در مدت زمان کوتاهی بسترهای مناسب آماده و مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، وزارت صنایع و وزارت بازرگانی اخذ شد و با حمایت همکاران اروپایی و آمریکایی، طراحی و ساخت تجهیزات مربوطه نیز در خارج از ایران آغاز شد.  

لیوار به زودی قادر خواهد بود محصولات تولید تحت لیسانس خود را در اختیار جوامع متخصص و مصرف کنندگان قرار دهد تا گامی دیگر در تامین و ارتقاء سلامت جامعه برداشته باشد.

معرفی سایت لیواردایت

بر اساس رسالت لیوار، واحدهای تحقیق و توسعه، بازاریابی و تحقیقات بازاریابی لیوار همواره درحال بررسی راه کارها برای تامین و ارتقاء سطح سلامت جامعه می باشند. از آنجا که مشاهده شد چاقی و اضافه وزن سلامت گروه های کثیری از مردم جهان و هموطنان عزیز را تحت تاثیر یا مخاطره قرار داده و طبق مطالعات انجام شده روند رو به رشد شتابانی نیز دارد، لیوار بر آن شد با واردات و توزیع محصولاتی با کاربرد کنترل و کاهش وزن، که مدارک و مستندات تحقیقاتی و علمی اثربخشی آن ها تایید نمایند خدمات خود را به این حیطه نیز گسترش دهد.

واحدهای تحقیق و توسعه لیوار در داخل و خارج از کشور با همکاری سایر همکاران و متخصصین علوم مختلف پزشکی مطالعات گسترده ای جهت انتخاب محصولاتی مطمئن، کارآمد و اثربخش آغاز نمودند و در نهایت موفق شدند از میان طیف گسترده ای از محصولات مرتبط و موجود در سطح جهان شماری را انتخاب تا در اختیار علاقمندان قرار دهند.

همراه با واردات و ارائه این محصولات در داروخانه ها و تماس های مکرر مصرف کنندگان برای کسب اطلاعات تکمیلی، لیوار بر آن شد برای رفاه حال مصرف کنندگان محترم، این ارتباطات را از طریق سایت تخصصی لیواردایت سامان بخشد.

 لیوار امیدوار است با راه اندازی این سایت ارتباطی صمیمی تر با مخاطبین خود برقرار نموده و دانش تخصصی و تجربیات خود را در اختیار ایشان قرار دهد. 

 

جهت بازدید از سایت لیوار و مشاهده سبد کامل محصولات ما لطفا روی لیوار کلیک نمایید.

 
 
طراحی وب سایت : بازاریابی درون گرا -StartSite